EMBO Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteğine Başvurular için Son Tarih 1 Mart 2023!

lkemiz, yaşam bilimleri alanında dünyada öncü kuruluşlardan biri olan Avrupa Moleküler Biyoloji Organizasyonu’na (European Molecular Biology Organization - EMBO) finansal destek sağlayan Avrupa Moleküler Biyoloji Konferansı’nın (European Molecular Biology Conference – EMBC)  1993 yılından beri üyesidir.

EMBO’nun EMBC üye ülkelerinden bilim insanlarına, doktora öğrencileri ve doktora sonrası araştırmacılara sağladığı çeşitli burs programları ve desteklerin arasında bulunan kurs ve çalıştay düzenleme desteğine 1 Mart 2023 tarihine kadar başvurulabilmektedir.

Önemli Bilgiler:

Organize edilecek pratik/teorik kurs veya çalıştay, yaşam bilimleri alanında ve EMBO’nun konu başlıklarına uygun olmalıdır.

Çalıştaylar EMBC üye ülkelerden herhangi birinde gerçekleştirilmelidir.

Başvuru hakkında detaylı bilgi için https://www.embo.org/funding/funding-for-conferences-and-training/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Başvurular doğrudan EMBO’ya https://applications.embo.org/register.php?reg=L06Q adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Not:

EMBO destek ve programları ile ilgili sorularınızı 

EMBO destek ve programları ile ilgili sorularınızı courses_workshops@embo.org veya EMBO ulusal irtibat noktaları Dr. Güliz Sütçü (guliz.sutcu@tubitak.gov.tr) ve Şule Sarper’e (sule.sarper@tubitak.gov.tr) iletebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 05 Ocak 2023 Perşembe
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2024 Çarşamba