ÇAKÜ Teknokent, ÇAKÜ TTO Sanayicilerimizle Buluştu

Çankırı Sanayi İl Müdürlüğü koordinasyonunda; Çerkeş OSB ve Korgun OSB ev sahipliğinde, ÇAKÜ Teknokent & Teknoloji Transfer Ofisi ve Üniversitemiz Merkezi Araştırma laboratuvarı (ÇANKAM) faaliyetlerine yönelik bilgilendirme ve tanıtım sunumları Çerkeş ve Korgun’da faaliyet gösteren firma ve kurum yetkililerinin katılımı ile düzenlendi.

Açılış konuşmasını ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mehmet ERDEM’in yaptığı etkinlikte; ÇAKÜ TEKNOKENT & TTO Genel Müdürü Doç. Dr. Ömer Faruk DİLMAÇ ve ÇANKAM Müdürü Doç. Dr. Hakan ÇOLAK tarafından bilgilendirme sunumları yapıldı. Etkinlik kapsamında; Dr. Öğr. Üyesi Hasan DÜNDAR tarafından “AB Yeşil Mutabakatı” hakkında sanayicilerimize yönelik tarafından seminer verildi.

Etkinliklerimize katılımları ile destek veren, Çerkeş Kaymakamı Emir Osman BULGURLU, Çerkeş Belediye Başkanı ve Çerkeş OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan SOPACI, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Filiz ve Korgun OSB Müdürü Harun ŞAHİN, Çankırı Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Yardımcısı Mahmut KAYA ve değerli firma temsilcilerine teşekkür ederiz.

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2022 Çarşamba
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2022 Çarşamba